Strony internetowe

Strona internetowa to ważny element budowania wizerunku firmy

jedna z najskuteczniejszych form promocji naszej działalności. Dzięki stronie możemy dotrzeć do nowych klientów i poprawić komunikację z aktualnymi. Internet, jako najważniejsze medium reklamowe i informacyjne, stanowi dla współczesnych Klientów pierwsze, a niekiedy jedyne, źródło wiedzy na temat produktów i usług dostępnych na rynku.

Strona internetowa umożliwia dostęp do ogromnej liczby użytkowników jednocześnie.

 Co więcej, może generować wzrost obrotów oraz redukować koszty reklam. Statystyki pokazują, że 60 proc. polskich internautów wyrabia sobie opinię na temat firmy właśnie po zapoznaniu się z jej stroną internetową; 87 proc. użytkowników poszukuje natomiast opinii o produktach i usługach właśnie przy pomocy Internetu. Analiza statystyk prowadzi do radykalnego wniosku – nie istniejąc w Internecie, praktycznie w ogóle nie istniejemy. Świadoma rezygnacja ze strony internetowej jest bardzo poważnym błędem marketingowym, za który będziemy musieli płacić mniejszym zainteresowaniem naszymi towarami i usługami wśród nowych klientów.

Zalety posiadania własnej strony WWW:

– możliwość umieszczenia dowolnej ilości informacji w witrynie.
– stworzenie nowego medium komunikacji z klientami.
– aktywność 24h/dobę, siedem dni w tygodniu – strona pracuje przez cały czas.
– zaistnienie w social media przez powiązanie strony z popularnymi portalami i serwisami społecznościowymi.

Zaufaj nam

spraw, abyś posiadał nietuzinkową, elegancką i profesjonalną stronę www. Nasz zespół z wieloletnim doświadczeniem, świeżym podejściem i atrakcyjną ofertą na pewno stanie na wysokości zadania.

Darmowa wycena realizacji

 

Szukają Państwo nowoczesnej strony internetowej? Warto skorzystać z darmowej wyceny!

Darmowa wycena realizacji