Pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony internetowej zwiększa potencjalny ruch – co przekłada się na ilość klientów.

Usługa polegająca na linkowaniu serwisu internetowego i zwiększania jego pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek dla konkretnych słów i fraz kluczowych. Pozycjonowanie opiera się na nieustannym poznawaniu mechanizmów, które rządzą wyszukiwarkami i uaktualnianiu kodów serwisów internetowych dla algorytmów wyszukiwarek celem korekty pozycji serwisu na liście wyników.

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie strony www?

– blisko 100 proc. internautów korzysta z wyszukiwarek – to najłatwiejszy sposób poszukiwania informacji w sieci.

Pozycjonując stronę, masz pewność, że trafiasz do klientów wstępnie zainteresowanych usługami lub produktami oferowanymi przez Twoją firmę. Klienci wchodzący na Twoją stronę robią to intencjonalnie, od Ciebie zależy, czy prezentowana oferta przyciągnie ich uwagę.

– Im wyższa pozycja w rankingu, tym większa szansa, że klient zdecyduje się właśnie na Twoje usługi. Większość internautów nawet nie zagląda na kolejne strony wyszukiwań.

– Efekty pozycjonowania są mierzalne. Możemy określić, które słowa kluczowe są najpopularniejsze wśród wyszukań i monitorować skuteczność ich pozycjonowania. 

Pozycjonowanie stron internetowych to klucz do sukcesu.

Każdy potencjalny klient wyszukuje interesujące go informacje własnie poprzez wyszukiwarki. Google na rynku Polskim jak i zagranicznym już od wielu lat jest standardem w wyszukiwaniu informacji – nie można dopuścić aby strona nie była widoczna w tym systemie.

 

Jak pozycjonować poprawnie i skutecznie? Poznaj nasz cennik pozycjonowania.

Przede wszystkim zadbać należy o kluczowe podstawy optymalizacji strony internetowej. Strona musi:

  • być responsywna (dostosowana do urządzeń mobilnych), bez błędów w jej kodzie
  • strona musi zawierać dobrej jakości treści (opisy, nagłówki, wypunktowania) 
  • wszystkie obrazy muszą zawierać opisy w sekcji „alt”
  • wewnętrzne linkowanie jest mile widziane dla SEO
  • musi posiadać certyfikat bezpieczeństwa SSL

Po drugie. Nie rzucaj się od razu na trudne ogólnokrajowe frazy z ogromnymi wynikami wyszukiwania. (jak np. sklep z butami) – taka fraza jest bardzo trudna i droga w wypozycjonowaniu. Skup się na frazach „long tail” (jak np. sklep z butami olsztyn, tanie buty olsztyn itd.) Sumarycznie osiągając wysokie wyniki na frazach długich, skupisz cały ten ruch na swojej stronie. 

Przykład: TwojaDomenaTematyczna

Frazy: 5 typu long tail

Koszt: od 400zł netto miesięcznie 

Ile to wszystko dokładnie kosztuje? Napisz do nas a wycenimy indywidualnie Twoje zapytanie. Podaj adres domeny oraz co chcesz wypozycjonować. 

Darmowa wycena realizacji