Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to bardzo skuteczna forma marketingu internetowego 

polegająca na wypromowaniu serwisu internetowego i umieszczeniu go na jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek dla konkretnych słów i fraz kluczowych. Pozycjonowanie opiera się na nieustannym poznawaniu mechanizmów, które rządzą wyszukiwarkami i uaktualnianiu kodów serwisów internetowych dla algorytmów wyszukiwarek celem korekty pozycji serwisu na liście wyników.

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie?

– blisko 100 proc. internautów korzysta z wyszukiwarek – to najłatwiejszy sposób poszukiwania informacji w sieci.

– Pozycjonując stronę, masz pewność, że trafiasz do klientów wstępnie zainteresowanych usługami lub produktami oferowanymi przez Twoją firmę. Klienci wchodzący na Twoją stronę robią to intencjonalnie, od Ciebie zależy, czy prezentowana oferta przyciągnie ich uwagę.

– Im wyższa pozycja w rankingu, tym większa szansa, że klient zdecyduje się właśnie na Twoje usługi. Większość internautów nawet nie zagląda na kolejne strony wyszukiwań.

– Efekty pozycjonowania są mierzalne. Klient może sam określić, które słowa kluczowe są najpopularniejsze wśród klientów i monitorować skuteczność pozycjonowania.

Pozycjonowanie stron internetowych to klucz do sukcesu.

Każdy potencjalny klient wyszukuje interesujące go informacje własnie poprzez wyszukiwarki. Google na rynku Polskim jak i zagranicznym już od wielu lat jest standardem w wyszukiwaniu informacji – nie można dopuścić aby strona nie była widoczna w tym systemie.

 

 

Darmowa wycena realizacji