Kategorie
SocialMedia
10 listopada
2014
Blog
777 Views

Responsywne strony internetowe

Strona responsywna to strona internetowa, która sama dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia, na jakim jest oglądana, np. tabletu, smartfona czy iPada, przez zmianę wielkości czcionek, obrazów czy odstępów. Co więcej responsywna witryna potrafi zmienić nawigację serwisu tak, aby była wygodniejsza i łatwiejsza w obsłudze na małych ekranach. Niezależnie czy przeglądamy strony na laptopie, czy wykorzystujemy do tego celu smartfona, przeglądanie treści zawsze będzie komfortowe i bezpieczne.

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić, na czym w praktyce polega responsywność, zachęcamy do wejścia na naszą stronę z poziomu smartfona lub tabletu – witryna otworzy się na każdym urządzeniu i perfekcyjnie dopasuje do jego rozdzielczości.

Responsywne strony internetowe to przyszłość Internetu. Biorąc pod uwagę, że coraz więcej młodych ludzi korzysta z urządzeń mobilnych, zrezygnowanie z tej formy optymalizacji witryny oznacza jednocześnie zmniejszenie liczby potencjalnych klientów odwiedzających naszą stronę.Masz pytania? Napisz do nas teraz... Wyślij